Recenze sekačky na trávu
sekání trávy a údržba zahrady

Recenze na českém internetu | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze sekačky na trávu - sekání trávy a údržba zahrady

Mezi pomocníky pro údržbu zahradní plochy najdeme velké množství techniky. Mezi ty nejvíce oblíbené určitě patří sekačky na trávu, díky kterým můžete pohodlně udržovat vaše zahrádky nebo okolí domu. V další části najdete základní informace o sekačkách na trávu spolu s odkazy na recenze a e-shopy.

Recenze sekačky na trávu - sekání trávy a údržba zahrady

Díky zahradní technice, která je dnes dostupná na našem trhu se stává údržba zahrad nebo okolí domků a případně i větších zahradních ploch mnohdy příjemnou záležitostí. Pokud vybíráte sekačku na trávu je základní otázkou jak velkou zahradní plochu budete sekat. V prodejnách se zahradní technikou najdete jak elektrické sekačky určené pro menší plochy, tak i motorové (benzínové) sekačky nebo zahradní traktory, které jsou určeny zejména pro rozsáhlejší pozemky. Případně pro ty nejmenší zahradní plochy postačí vřetenová sekačka např. s ručním pohonem. S údržbou špatně přístupných ploch nebo záhonků vám pomohou malé strunové sekačky.

Fotografie recenzovaných sekaček (benzínové, elektrické, ruční...)

 

Recenze sekačky na trávu - sekání trávy a údržba zahrady

Recenze sekačky na trávu - sekání trávy a údržba zahrady

Recenze sekačky na trávu - sekání trávy a údržba zahrady

Recenze sekačky na trávu - sekání trávy a údržba zahrady

 

Na fotografiích jsou zobrazeny sekačky na trávu pro sekání trávy a údržbu zahradních ploch (zleva): benzínová sekačka Honda, motorová sekačka Stiga, elektrická sekačka Bosh a ruční vřetenová Stihl.

Základní seznam výrobců nebo prodejců kvalitních sekaček

 

• Sekačky Honda

• Sekačky Partner

• Sekačky Alko

• Sekačky Stiga

• Sekačky Bosh

• Sekačky Hecht

• Sekačky Stihl

• Sekačky Bauhaus

• Sekačky Mountfield

V nabídce zahradní techniky značky Honda najdete motorové sekačky, zahradní traktory Honda, křovinořezy a další pomocníky pro zahradu.
Společnost Partner má dlouhou historii s prodejem zahradní techniky. Partner nabízí sekačky na trávu, zahradní traktory a další techniku.
Firma Alko nabízí kromě čerpadel také kompletní zahradní techniku. Sekačky Alko jsou vyhledávány pro svoji kvalitu a velmi dobré vlastnosti.
Nelze opomenout výrobky známého prodejce zahradní techniky Stiga. Stiga nabízí jak malé elektrické sekačky, tak i velké zahradní traktory.
Výrobku značky Bosh jsou známé především díky kvalitnímu pracovnímu nářadí, ale v nabídce firmy Bosh najdete i sekačky na vysokou trávu.
Obchodní značka Hecht nabízí kvalitní výrobky pro úpravu nebo údržbu domu nebo zahradních ploch společně s nabídkou sekaček na trávu.
Společnost Stihl nabízí kromě motorových pil také techniku pro údržbu zahrad jako benzínové a elektrické sekačky Stihl pod názvem Viking.
Vyhledávanou a oblíbenou prodejnou je Bauhaus, která na našem trhu nabízí rozmanitý sortiment pro dům a zahradu včetně sekaček na trávu.
Společnost Mountfield je specialistou v maloobchodním prodeji zahradní techniky a nábytku nebo bazénů, včetně dalších potřeb pro zahradu.

Shrnutí informací o sekačkách na základě recenzí

Před nákupem sekačky na trávu je potřeba se rozhodnout kromě správného typu sekačky vzhledem k velikosti zahrady, také jak často budete trávu sekat. Pokud se chystáte pravidelně udržovat trávník můžete využít rotační sekačky, které jsou dostupné v benzínovém a elektrickém provedení, případně s možností pojezdu pro snadnější obsluhu např. v náročnějším terénu. Pro ty, kteří chtějí mít na své zahradě nakrátko střižený anglický trávník budou vyhovovat vřetenové sekačky, které trávník stříhají. Vřetenové sekačky se nabízejí v ručním provedení nebo také jako elektrické. Pro doladění přerůstající trávy v okolí záhonků, stromů, keřů, chodníků a zdí nebo jiných nepřístupných míst vám jsou k dispozici strunové sekačky. Strunové sekačky jsou nabízeny v elektrickém provedení včetně možnosti akumulátoru pro ty, kteří nemají dostupnou elektrickou energii. Samostatnou kapitolou jsou robotické sekačky, které sečou trávník bez vaší pomoci a jsou plně automatické.

Velká nabídka zahradní techniky vám umožní nákup té nejlepší sekačky na trávu, která bude odpovídat přesně vašim potřebám. V případě koupě sekačky se informujte u prodejce na nejlépe vhodný typ pro vaší zahradu a v případě větších sekaček nebo traktorů vybírejte prodejce s vlastním servisem nejlépe v blízkém okolí. Na trhu najdete známé a osvědčené výrobce sekaček jako Honda, Partner, Alko, Bosh, Stiga, Hecht, Stihl, Bauhaus, Mountfield, John Deere, Brill, Husqvarna, Iseky, Gardena a mnohé další.

Odkazy na e-shopy a recenze nabízející sekačky na trávu

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (sekačky na trávu) za zajímavou cenu:

Sekačky - zahradní technika | rucni-naradi.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (sekačky na trávu):

Sekačky - uživatelské recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze sekačky na trávu - sekání trávy a údržba zahrady

[1] Richard, Sokolov napsal...

Rodičům jsem na údržbu zahrady pořídil sekačku manfild. Navíc sekačku přivezli až na zahradu a předvedli její obsluhu. Rodiče tak mají díky sekačce manfild krátce střiženou zahradu s minimem práce. Jedná se o elektrickou rotační sekačku manfild, která byla v akci za příjemnou cenu.

[2] Petr, Varnsdorf napsal...

Na chalupu jsem pořídil třetí generaci robotické sekačky Husqvarna Automower a nelituji peněz, které jsem do ni vložil. Robotická sekačka umí pravidelně posekat trávník a nemusím se o něj více starat. Jediný problém byl při počáteční instalaci, kdy jsem ji musel vymezit, kde přesně bude sekat. Robotická sekačka je navíc vybavena alarmem proti krádeži a PIN kódem.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze sekačky na trávu - sekání a údržba zahrady":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

Testy a recenze chytrá domácnost
Testy a recenze robotické vysavače
Testy a recenze chytré LED osvětlení
Testy a recenze chytré zásuvky
Testy a recenze hlasoví asistenti

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií dům a zahrada, které by vás mohli zajímat:

Recenze mobilheim - mobilní domy
Recenze kávovary a espressa - domácí káva
Recenze iRobot Roomba - robotický vysavač
Recenze plastová okna - okna na míru
Recenze SodaStream - výroba domácí sody
Recenze levné povlečení - ložní prádlo

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze Samsung M20 - Full HD kamera
Recenze Panasonic Lumix FZ150 - ultrazoom
Recenze Datart - elektro specialista
Recenze Traktor Zetor - simulátor farmaření
Recenze LED, LCD a plazmové - televize

 
   

DOPORUČUJEME

Reklama na webu NEJ-RECENZE.cz

NABÍDKA TOP PRODUKTŮ

 
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (sekačky na trávu) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Hledáte vhodný dárek k narozeninám, ke svátku, k výročí, na Vánoce či jiné příležitosti pro členy rodiny nebo blízké přátele? Velmi jednoduše prozkoumejte doporučené tipy a nápady na nejlepší dárky a splňte všechna přání svých nejbližších. Prohlédněte si oblíbené tipy na dárky pro ženy, zajímavé tipy na dárky pro muže a osvědčené tipy na dárky pro děti, kterými uděláte radost svým nejbližším.

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

Samolepky na zeď - Zajímavý interiérový doplněk v podobě levných samolepek na zeď nabízí e-shop Dekolepky.cz, který se zabývá výrobou a prodejem originálních samolepek. Ozdobte interiér vašeho bytu nebo kanceláře do moderního stylu pomocí dekorace na zeď.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010 - NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK