Recenze kávovary a espressa
domácí příprava kávy

Recenze na českém internetu | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze kávovary a espressa - domácí příprava kávy

Pokud si dnes chcete vychutnat chuť kvalitní kávy nemusíte bezprostředně navštívit kavárnu. Pomocí domácích kávovarů nebo espressa si připravíte kávu podle vlastní chuti v domácím prostředí. Na dalších řádcích vám představíme pomocníky pro domácí přípravu kávy včetně odkazů na recenze a e-shopy.

Recenze kávovary a espressa - domácí příprava kávy

Díky rozmanité nabídce kávových odrůd nebo příchutí dostupných na českém trhu a za pomoci kvalitních domácích pomocníků na přípravu kávy si každý může doma připravit právě tu svojí kávu. Před nákupem kávovaru nebo espressa si musíte nejdříve rozmyslet jakou kávu upřednostňujete a podle toho vybrat ze široké nabídky ten správný přístroj se kterým si vychutnáte svůj ranní šálek kávy. Při výběru přístroje před vámi stojí ještě otázka v jaké cenové relaci se můžete pohybovat. Na našem trhu jsou běžně dostupné kávovary pákové, automatické nebo kávovary kombinované a nově kávovary na kapsle. Díky rozmanité nabídce si může každý vybrat ten správný kávovar.

Fotografie recenzovaných kávovarů pro domácí přípravu kávy

 

Recenze kávovary a espressa - domácí příprava kávy

Recenze kávovary a espressa - domácí příprava kávy

Recenze kávovary a espressa - domácí příprava kávy

Recenze kávovary a espressa - domácí příprava kávy

 

Na fotografiích vidíte recenzované kávovary a espressa: dva typy populárních kávovarů na kapsle Dolce Gusto pro přípravu horkých i studených nápojů od firmy Krups, kvalitní kávovary DeLonghi a Jura.

Základní technické parametry kávovaru DeLonghi (ESAM 5400 Perfecta)

 

• Typ zařízení
• Typy kávy
• Parní tlak
• Tryska
• Spotřeba
• Rozměry a hmotnost
• Podporované příslušenství
• Základní funkce
• Další funkce kávovaru

cappuccino system DeLonghi ESAM 5400 Perfecta
v kávovaru na espresso je možné použít kávová zrnka a mletou kávu
tlak čerpadla pro výrobu espressa je 15 bar
parní tryska pro šlehání mléka na výrobu pěny cappuccina
napětí 230 V, příkon 1350 W
284 x 440 x 380 mm, hmotnost cca 11.5 kg
přípravek odvápňovač Durgol Swiss espresso
příprava dvou šálků kávy najednou, obsahuje mlýnek, nastavení kávy
displej s ikonami, vyjímatelná nádobka na vodu a odpadní miska s ukazatelem hladiny vody, odvápňovací a čistící program, nahřívání šálků

Shrnutí hodnocení a informací kávovarů na základě recenzí

Jestliže vybíráte mezi automatickým nebo manuálním (pákovým) přístrojem na esspreso nezapomeňte, že automatické přístroje nabízejí přípravu celé řady nápojů pomocí zmáčknutí vybraného tlačítka a jsou vybaveny mlýnkem na zrnkovou kávu. Pokud chcete pít kvalitní a chutné espresso vybírejte přístroje, které svým čerpadlem vyvinou tlak více než 9 barů. Mnohé kávovary nabízejí vlastní režim samočištění, jednoduchou intuitivní obsluhu a možnost přípravy různých nápojů jako espresso, cappuccino, latte macchiato nebo chococino. Mezi renomovanými výrobci kávovarů na espresso najdete značky jako DeLonghi, Krups, Jura, Rowenta, AEG, Saeco a mnohé další.

Díky nabídce kvalitních kávovarů a samotné kávy, které jsou na našem trhu dostupné si každý může doma připravit a vychutnat kvalitní nápoj s maximem chuti i vůně. Nezapomeňte věnovat pečlivě čas výběru kvalitního kávovaru nebo espressa tak, aby maximálně vyhovoval vašim požadavkům.

Odkazy na e-shopy a recenze s kávovary na espressa

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (kávovary a espressa) za zajímavou cenu:

Automatické espressa | alza.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (kávovary a espressa):

Krups Dolce Gusto - plusy / mínusy | plumi.cz
Bosch Tassimo - plusy / mínusy | plumi.cz
DeLonghi ESAM 5400 - recenze | heureka.cz
Kávovary - uživatelské recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze kávovary a espressa - domácí příprava kávy

[1] David, Kolín napsal...

Nikdo z naší rodiny si už nedokáže představit ráno bez chutného espressa. Kávovar na kapsle pro přípravu espressa Nescafé Dolce Gusto Circolo jsme koupili od firmy Krups a jsme s jeho chutí nadmíru spokojeni a především rodiče oceňují jednoduchou přípravu kávy nebo jiných nápojů.

[2] Marek, Praha napsal...

Upozorňuji, že při nákupu levného kávovaru je nutné dát pozor na jejich výběr a nelze u těch nejlevnějších kávovarů očekávat nadstandardní kvalitu. Pokud si chcete udělat dobré espresso i při nákupu levnějšího kávovarů, doporučuji vybírat ze značek De Longhi nebo Krups (Dolce Gusto).

[3] Jiří, Liberec napsal...

Stále jsem bojoval s ušleháním správné pěny na Cappuccino až jsem nakonec domů koupil Nespresso Aeroccino a jsem maximálně spokojen. Pouze nalijete trochu mléka, zmáčknete tlačítko a za minutu máte fantastickou a bohatou pěnu na Cappuccino nebo Latte Macchiato.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze kávovary a espressa - domácí příprava kávy":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií dům a zahrada, které by vás mohli zajímat:

Recenze iRobot Roomba - robotický vysavač
Recenze SodaStream - výroba domácí sody
Recenze levné povlečení - ložní prádlo
Recenze plastová okna - okna na míru
Recenze garážová vrata - kvalitní vrata

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze kapesní nůž rybička - exkluzivní typ
Recenze Merkur - stavebnice Merkur
Recenze Kinect - pohybový senzor pro Xbox
Recenze Sony HX5V - digitální fotoaparát

 
   

DOPORUČUJEME

 

Časopis dTest

 
   

NABÍDKA TOP PRODUKTŮ

 
Top Kávovary, čajovary, espressa
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (příprava kávy) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

Samolepky na zeď - Zajímavý interiérový doplněk v podobě levných samolepek na zeď nabízí e-shop Dekolepky.cz, který se zabývá výrobou a prodejem originálních samolepek. Ozdobte interiér vašeho bytu nebo kanceláře do moderního stylu pomocí dekorace na zeď.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010-2021 NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK