Recenze SodaStream
výroba domácí sody a limonády

Recenze na českém internetu | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze SodaStream - výroba domácí sody a limonády

Kdo z vás rád vzpomíná na dobu, kdy se téměř v každé domácnosti nacházel sifon pro výrobu domácí sody nebo chutné limonády, měl by zpozornět při zaslechnutí názvu SodaStream. V další části článku vám zařízení k výrobě domácí sodovky SodaStream představíme včetně odkazů na recenze a e-shopy.

Recenze SodaStream - výroba domácí sody a limonády

SodaStream je jednoduché zařízení, které vám z vody pomůže vyrobit čerstvou sodu nebo v případně dodávaných sirupů chutnou a perlivou limonádu s různými druhy příchutí (IceTea, Cola, energetický nápoj nebo ovocné sirupy). Aby se z obyčejné vody mohla stát sodová voda je v zařízení SodaStream umístěná bombička s CO2, která umožňuje regulované nasycení přesně podle vaší chuti. Pouhým stiskem jednoho tlačítka spustíte výrobu osvěžující sodovky nebo perlivé limonády. Bombička s CO2 je samozřejmě opětovně vyměnitelná a jedna náplň vydrží zhruba na 60 litrů sody. Nápoje se připravují ve vyjímatelné láhvi, která se umísťuje přímo do SodaStreamu.

Fotografie recenzovaného zařízení na výrobu sody SodaStream

 

Recenze SodaStream - výroba domácí sody a limonády

Recenze SodaStream - výroba domácí sody a limonády

Recenze SodaStream - výroba domácí sody a limonády

Recenze SodaStream - výroba domácí sody a limonády

 

Na fotografiích vidíte recenzované zařízení na výrobu sody SodaStream (zleva): model SodaStream Jet a Jet White, elegantní model SodaStream Fizz Titan, balení SodaStream Jet, bombička CO2 a sirupy.

Základní informace o kuchyňském spotřebiči SodaStream

 

• Co najdete v balení
• Rozměry přístroje
• Nápoje / sirupy
• Intenzita nápoje
• Postup přípravy
• Typy přístrojů
• Barevné variace
• Úspora nákladů
• Ekologie se SodaStream
• Prázdná bombička?
• Výrobce SodaStream

přístroj SodaStream, plastovou láhev, bombičku CO2
42 x 14 x 23 cm
záleží na druhu příchutí nebo sirupu, který pro nápoj použijete
SodaStream umožňuje vyrobit jemně perlivý až silně perlivý nápoj
nalijte vodu, stiskněte tlačítko pro nasycení a dochuťte sirupem
SodaStream Jet / Fizz / Genesis / Pure / Penguin / Dynamo
bíla, stříbrná, modrá, červená, zelená (white, silver, titan, green)
1 litr sodovky ze SodaStreamu vyjde zhruba na 2.90 Kč
menší množství odpadu z PET lahví a jejich následná likvidace
prázdné bombičky se mění za plnou v nejbližším výměnném místě
vyrábí společnost Soda-Club

Shrnutí hodnocení SodaStream na základě recenzí

K výrobě perlivých limonád SodaStream je nabízeno několik druhů sirupů, ze kterých si vytvoříte různé druhy chutných nápojů. Aktuálně je k dispozici více než 25 příchutí jako IceTea Kiwi, pomeranč, Cola, citron, limeta, meloun, pomeranč, grep, lesní plody, zázvorová limonáda, energetický nápoj a mnohé další. Samozřejmě se nemusíte omezovat pouze výběrem originálně dodávaných sirupů, ale můžete vyrábět svoje vlastní a originální osvěžující nápoje. A jaký je důvod k pořízení SodaStreamu? Předně je to možnost výroby vlastní osvěžující sodové vody nebo díky nabízeným sirupům i čerstvé limonády. Ke kladům přístroje patří provoz založený na mechanickém principu a není tedy potřeba žádná elektrická energie. Dalším důvodem k nákupu může být nízká cena při výrobě 1 litru sodové vody oproti minerálním vodám zakoupených v hypermarketu se kterými se pak už nemusíte namáhat.

Moderní a jednoduchý kuchyňský pomocník, tak by se dal charakterizovat recenzovaný přístroj SodaStream určený k výrobě osvěžující sodové vody nebo perlivých nápojů s různými druhy příchutí. Sodastream vám muže posloužit k osvěžení nejen doma, ale i v kanceláři nebo na dovolené.

Odkazy na e-shopy a recenze SodaStream

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (SodaStream) za zajímavou cenu:

SodaStream - produkty | alza.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (SodaStream):

SodaStream - plusy / mínusy | plumi.cz
SodaStream - uživatelské recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze SodaStream - výroba domácí sody a limonády

[1] Radka, Brno napsala...

S manželem jsem zakoupili soda stream hlavně z důvodu ušetření peněz oproti minerálním vodám se kterými jsme se navíc museli neustále trápit při nošení do schodů. Soda stream jsme si velmi rychle oblíbili a kromě příchutě Coca-Cola si vyrábíme nápoje z vlastních sirupů.

[2] Petr, Pardubice napsal...

Nemůžu o sobě tvrdit, že jsem nějaký ekolog, ale nakupovat vodu v PET lahvích a pak je vyhazovat se mi rozhodně příčí (likvidace PET lahví je totiž na mnoha místech stále problémová). Soda stream přesně tento problém řeší a je dobrou náhradou za sifon, který jsme doma v minulosti používali.

[3] Adam, Praha napsal...

Soda stream používáme s kolegou v práci a můžeme jednoznačně doporučit. Chuť nápoje ze soda streamu je překvapivě dobrá a cenově je to oproti balené vodě opravdu mnohem výhodnější.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze SodaStream - výroba domácí sody a limonády":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

Testy a recenze chytrá domácnost
Testy a recenze robotické vysavače
Testy a recenze chytré LED osvětlení
Testy a recenze chytré zásuvky
Testy a recenze hlasoví asistenti

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií dům a zahrada, které by vás mohli zajímat:

Recenze levné povlečení - ložní prádlo
Recenze kávovary a espressa - domácí káva
Recenze plastová okna - okna na míru
Recenze garážová vrata - kvalitní vrata
Recenze domácí pekárna - pro čerstvý chléb

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze LG BD670 - 3D Blu-ray přehrávač
Recenze plavky - dámské a pánské plavky
Recenze Alza - prodejce výpočetní techniky
Recenze Asko nábytek - prodejce nábytku

 
   

DOPORUČUJEME

 

Reklama na webu NEJ-RECENZE.cz

 
   

NABÍDKA TOP PRODUKTŮ

 
Top Sodastream
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (SodaStream) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Hledáte vhodný dárek k narozeninám, ke svátku, k výročí, na Vánoce či jiné příležitosti pro členy rodiny nebo blízké přátele? Velmi jednoduše prozkoumejte doporučené tipy a nápady na nejlepší dárky a splňte všechna přání svých nejbližších. Prohlédněte si oblíbené tipy na dárky pro ženy, zajímavé tipy na dárky pro muže a osvědčené tipy na dárky pro děti, kterými uděláte radost svým nejbližším.

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

Samolepky na zeď - Zajímavý interiérový doplněk v podobě levných samolepek na zeď nabízí e-shop Dekolepky.cz, který se zabývá výrobou a prodejem originálních samolepek. Ozdobte interiér vašeho bytu nebo kanceláře do moderního stylu pomocí dekorace na zeď.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010 - NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK