Recenze domácí pekárna
čerstvý chléb dle vlastního receptu

Recenze na českém internetu | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze domácí pekárna - čerstvý chléb dle vlastního receptu

Jen velmi těžko lze popsat příjemnou chuť voňavého a čerstvě upečeného chleba. A právě tuto možnost vám může nabídnout domácí pekárna. Na dalších řádcích vám představíme domácí pekárny pro přípravu chutného chleba např. podle vlastního receptu včetně odkazů na recenze a e-shopy.

Recenze domácí pekárna - čerstvý chléb dle vlastního receptu

Hlavní výhoda domácí pekárny spočívá v možnosti mít denně čerstvé pečivo ve složení, které vám nejvíce vyhovuje. Díky odloženému startu můžete mít po ránu nebo po příchodu ze zaměstnání připraveno vždy oblíbené a čerstvé pečivo. Pokud nevyužijete prodávanou směs na přípravu chleba můžete si těsto připravit sami, kdy navíc máte kontrolu nad tím co takové těsto přesně obsahuje a případně si ho obohatit o vaše oblíbené ingredience. Kromě toho, že takové pečivo bude zdravější, díky absenci konzervantů nebo barviv vyjde i levněji. Při výběru pekárny zvažte pro kolik osob budete pečivo připravovat a podle toho zvolte správný typ, napovědět vám může velikost pečící nádoby.

Fotografie recenzovaných domácích pekáren pro přípravu chleba

 

Recenze domácí pekárna - čerstvý chléb dle vlastního receptu

Recenze domácí pekárna - čerstvý chléb dle vlastního receptu

Recenze domácí pekárna - čerstvý chléb dle vlastního receptu

Recenze domácí pekárna - čerstvý chléb dle vlastního receptu

 

Na fotografiích vidíte recenzované domácí pekárny pro přípravu chleba (zleva): hliníková pekárna Domo, moderní domácí pekárna ECG, nerezová pekárna Eta Duplica Vital a pekárna značky Moulinex.

Základní typy a značky domácích pekáren na našem trhu

 

• Domácí pekárna Domo

• Domácí pekárna Eta

• Domácí pekárna Unold

• Domácí pekárna Electrolux

• Domácí pekárna Bifinett

• Domácí pekárna Moulinex

• Domácí pekárna ECG

• Domácí pekárna Tefal

Belgická společnost Domo patří na našem trhu mezi oblíbené značky domácích pekáren. Vyhledávané typy Domo 3955, Domo B3975.
Zavedená Česká firma Eta působí na trhu s domácími spotřebiči od roku 1943. Aktuální modely Eta Duplica Vital, Eta Delicca, Eta Harmony.
Německá firma Unold nabízí kuchyňské spotřebiče včetně domácích pekáren. Úspěšné modely pekáren Unold 8660 / 8695, Unold 68511.
Světoznámá značka Electrolux působí s domácími spotřebiči ve více než 150 zemích světa. Aktuální model pekárny Electrolux EBM 8000.
Spotřebiče značky Bifinett můžete v akcích zakoupit v řetězci Lidl. Modely pekáren Bifinett KH 1170 / 1171 / 1173, Bifinett KH 2232.
Značka Moulinex spadá pod skupinu Groupe SEB a zabývá se domácími spotřebiči. Úspěšné pekárny Moulinex OW 200030 / 500030 / 500331.
Společnost ECG nabízí domácí spotřebiče v příjemném poměru kvalita / cena. Úspěšné pekárny ECG PCB 538, ECG PCB 649 S, ECG PCB 728 S.
Značka Tefal je na našem trhu známá především v oblasti kuchyňských spotřebičů. Oblíbená domácí pekárna Tefal OW 4001 Dual Home Baker.

Shrnutí hodnocení a informací domácích pekáren na základě recenzí

Domácí pekárny nabízejí plně automatickou přípravu těsta i chleba a díky přednastaveným programům můžete připravit např. bezlepkový chleba nebo jeho další variace. V domácí pekárně můžete kromě čerstvého a propečeného chleba připravit i buchty, bábovky, záviny nebo mazance. Pekárnu je také možné využít k výrobě vašich oblíbených pokrmů ze slaného a sladkého těsta, kdy pomocí programu na míchání a kynutí připravíte těsto, které pak zpracujete v ruce a dopečete v troubě. Tímto způsobem můžete vytvořit housky, rohlíky, záviny nebo knedlíky a mnohé další pokrmy. Někoho možná překvapí, že s pomocí domácí pekárny můžete vyrobit bramborovou kaši, zapečené brambory, perníky, škvarky, těsto na vánoční cukroví nebo džemy a mnohé další. Mezi vyhledávanými výrobci domácích pekáren najdete značky Domo, Eta, Unold, Electrolux, Bifinett, Moulinex, ECG, Panasonic a další.

Díky domácím pekárnám můžete sami vyrábět nejen klasické bochníky chleba, ale i jejich celozrnné variace. S domácí pekárnou se nemusíte omezovat pouze na přípravu chleba, ale poslouží vám pro přípravu slaného a sladkého pečiva nebo pizzy. Domácí pekárna se může stát nepostradatelným pomocníkem zejména v místech, kde je omezená možnost nákupu čerstvého pečiva.

Odkazy e-shopů a recenzí zaměřené na domácí pekárny

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (domácí pekárna) za zajímavou cenu:

Domácí pekárny | alza.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (domácí pekárna):

ETA Delicca 7149 - plusy mínusy | plumi.cz
Domácí pekárny - test | idnes.cz
Domácí pekárny - recepty | dama.cz
Domácí pekárny - recenze uživatelů | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze domácí pekárna - čerstvý chléb dle vlastního receptu

[1] Karolína, Soběslav napsala...

S mým mužem jsme si před vánoci nadělili dárek v podobě domácí pekárny. Od té doby máme pravidelně a automaticky každé ráno provoněnou kuchyň čerstvým pečivem podle vlastního receptu. Záměrně připravujeme těsto tak, aby nám vyšlo pouze na jeden den, přesto, že pečivo z pekárny má vynikající chuť i další den. Zatím jsem se, ale neodhodlala k přípravě jiných pokrmů.

[2] David, Liberec napsal...

Upozorňuji všechny, kteří budou s pekárnou péct poprvé, že se nesmí nechat odradit případným neúspěchem. Sami jsme si tím doma prošli a nejčastějším důvodem je neodhadnutí té správné konzistence těsta. Navíc tomu často nepřímo napomůže i chybný návod k domácí pekárně.

[3] Pavel, Praha napsal...

První týden jsem s výsledky domácí pekárny taky nebyl příliš spokojeny, dalo by se říct, že jsem byl i zklamaný, ale jen do doby než jsem na internetu našel mnoho stránek, které nabízeli zkušenosti, testy, návody a hlavně bezvadné recepty na spoustu pokrmů.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze domácí pekárna - čerstvý chléb podle receptu":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií dům a zahrada, které by vás mohli zajímat:

Recenze iRobot Roomba - robotický vysavač
Recenze SodaStream - výroba domácí sody
Recenze kávovary a espressa - domácí káva
Recenze levné povlečení - ložní prádlo
Recenze sekačky na trávu - údržba zahrady
Recenze Mobilheim - mobilní domy

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze kapesní nůž rybička - exkluzivní typ
Recenze Fuji FinePix X100 - retro kompakt
Recenze Nokia 500 - levný smartphone
Recenze Avon Cosmetics - kosmetika Avon
Recenze Lego Duplo - stavebnice Lego

 
   

DOPORUČUJEME

 

Časopis dTest

 
   

NABÍDKA TOP PRODUKTŮ

 
Top Domácí pekárny
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (domácí pekárna) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

Samolepky na zeď - Zajímavý interiérový doplněk v podobě levných samolepek na zeď nabízí e-shop Dekolepky.cz, který se zabývá výrobou a prodejem originálních samolepek. Ozdobte interiér vašeho bytu nebo kanceláře do moderního stylu pomocí dekorace na zeď.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010-2021 NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK