Recenze Mobilheim
mobilní domy pro celoroční bydlení

Recenze na českém internetu | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze Mobilheim - mobilní domy pro celoroční bydlení

Bydlení v mobilních domech mobilheim se stalo ve světě běžným standardem a v poslední době vzrůstá zájem o tento způsob bydlení i u nás. Mobilní domy mobilheim mohou sloužit jako rekreační chata nebo chalupa, ale také jako náhrada menšího domku pro celoroční bydlení. Více informací najdete ve článku.

Recenze Mobilheim - mobilní domy pro celoroční bydlení

Nespornou výhodou všech mobilních domů mobilheim je zejména jejich univerzálnost a možnost okamžitého bydlení po připojení na inženýrské sítě. Mobilní domy mobilheim nevyžadují stavební povolení a jsou běžně nabízeny včetně bohatého vybavení. V mobilních domech zpravidla najdete obývací pokoj, ložnici, jídelnu s kuchyňským koutem nebo koupelnu včetně toalety. Mobilheimy jsou vybaveny ocelovým podvozkem s koly včetně podpěr a stejně jako velké karavany je můžete táhnout za automobilem. Vzhledem k jejich velikosti je, ale možný pojezd pouze mimo pozemní komunikaci a na větší vzdálenost bude nutné využít specializovanou dopravní firmu s návěsem.

Fotografie recenzovaných mobilních domů Mobilheim

 

Recenze Mobilheim - mobilní domy pro celoroční bydlení

Recenze Mobilheim - mobilní domy pro celoroční bydlení

 

Na fotografiích najdete ukázky mobilních domů tzv. mobilheimy, které se rozdělují podle velikosti, výbavy nebo komfortu. Mobilní domy můžete oživit dřevěnou terasou, schodištěm nebo pergolou.

Mobilheim jako náhrada rekreační chaty nebo k přechodnému bydlení?

 

• Chalupa nebo chata


• Rekreační bydlení


• Sezonní bydlení


• Celoroční bydlení


• Pracovní využití


• Dočasné ubytování

Mobilní domky mobilheim velice často slouží jako náhrada za chalupu nebo chatu a umožní pohodlné a komfortní trávení volného víkendu. Dostatečný prostor a výbava vám klidně umožní pozvat i své přátele.
Mobilní dům může posloužit k rekreačním účelům a je ideální volbou při umístění na vyhledávaném místě u vody. Ubytování v mobilním domu je plně srovnatelné např. s bungalovem nebo podobným typem stavby.
V případě že vlastníte zahradu na klidném místě za městem, můžete zvolit mobilheim jako plnohodnotné sezonní bydlení mimo rušné město. Sezonu tak strávíte na příjemném místě včetně komfortu a pohodlí.
Bydlení v plně vybaveném mobilním domu mobilheim lze srovnat s pobytem v běžném bytě. Mobilní dům je možné zateplit a při vlastním vytápění je možné takový mobilheim využívat pro celoroční bydlení.
Mobilheimy je možné využít také jako provozovny rychlého občerstvení nebo při prodeji různého zboží. Nezřídka jsou mobilní domy využívány jako dočasné kanceláře, ubytovny nebo skladovací prostory na stavbě.
Mobilní domy mohou posloužit pro navýšení ubytovacích kapacit nebo jako dočasné bydlení při živelných katastrofách. Mobilheimy nabízejí odpovídající komfort v závislosti na jejich výbavě a typu ubytování.

Shrnutí informací o mobilních domech Mobilheim na základě recenzí

Z výše uvedeného seznamu lze vyčíst, že mobilní domy mobilheimy mají velmi široké uplatnění a jsou vhodné i pro možnost celoročního bydlení a v závislosti na typu užívání je lze odpovídajícím způsobem dovybavit. Mobilheimy se zpravidla prodávají již plně vybavené a velmi často nabízejí tu nejmodernější techniku včetně LCD televize, klimatizace, topných těles nebo krbových kamen. Kuchyně obsahují prostorné kuchyňské linky a jsou vybaveny elektrospotřebiči známých značek včetně vařiče nebo sporáku. Pro vaše pohodlí může být prostor rozdělen na několik pokojů ve kterých najdete křesla, rozkládací sedací soupravy nebo pohodlné postele a další nábytek. K pohodlnému bydlení patří ohřívač teplé vody, sprchový kout, umývadlo nebo splachovací WC a samozřejmostí je dostatečné množství úložného prostoru nebo skříni pro nezbytné věci, které potřebujete k životu. Mobilní domy mohou dosáhnout rozměru až 40 m2 obytné plochy a nabízejí tak dostatečný prostor pro pohodové bydlení.

Mobilní dům mobilheim kombinuje výhody karavanu a obytného domu. Mobilheimy jsou plně vybaveny pro běžné užívaní a díky zabudované elektroinstalaci, rozvodům vody nebo odpadu a topení jsou po dovezení na své místo ihned připraveny k okamžitému používání. Pro jejich komfortní používání je samozřejmě ideální připojení na inženýrské sítě. V případě, že chcete pořídit zcela nový nebo bazarový mobilheim, svěřte se některé z firem, která se prodejem mobilních domů na našem trhu zabývá.

Odkazy na e-shopy a recenze mobilních domů Mobilheim

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (mobilní domy Mobilheimy) za zajímavou cenu:

• připravujeme...

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (mobilní domy Mobilheimy):

• připravujeme...

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze Mobilheim - mobilní domy pro celoroční bydlení

[1] Petr, Liberec napsal...

Protože vlastním pozemek v blízkosti Máchova kraje a aktuálně nechci platit za projektovou nebo stavební dokumentaci a především odmítám státu platit nesmyslné daně, správní poplatky nebo čekat na vyjádření stavebního úřadu jsem pevně rozhodnut pro koupi mobilního domu. Takový dům se dá po zateplení komfortně používat pro trvalé bydlení a u těch moderních po doplnění zahradní pergoly a uzavření spodního prostoru mám sám problém poznat, že se vlastně jedná o mobilní dům.

[2] Bedřich, Plzeň napsal...

S přítelkyní by se nám taky líbilo žít vlastní život v některém moderním mobilheimu, ale vzhledem k tomu, že se na mobilní domy neposkytuje hypotéka můžeme si o tomto bydlení nechat jenom zdát.

[3] Karel, Kolín napsal...

Byl jsem s kolegou na obhlídce mobilních domů a musím říct, že takový komfort jsem nečekal. Některé typy mobilních domů měli plynový kotel s radiátory ve všech pokojích nebo elektrický krb. Kuchyně vybavené elektrickými spotřebiči, sprchový kout ze zástěnou, plastová okna a dveře nebo plovoucí podlahy apod. Pokud měli některé mobilní domy terasu se schodištěm a zábradlím budili opravdu pěkný dojem i zvenčí. Dnes si už dokážu představit, že se v takovém domě dá kvalitně žít.

Kliknutím zobrazíte další příspěvky v diskusi.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze Mobilheim - mobilní domy pro celoroční bydlení":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

Testy a recenze chytrá domácnost
Testy a recenze robotické vysavače
Testy a recenze chytré LED osvětlení
Testy a recenze chytré zásuvky
Testy a recenze hlasoví asistenti

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií dům a zahrada, které by vás mohli zajímat:

Recenze kávovary a espressa - domácí káva
Recenze automatické kotle - na tuhá paliva
Recenze iRobot Roomba - robotický vysavač
Recenze levné povlečení - ložní prádlo
Recenze garážová vrata - kvalitní vrata
Recenze sekačky na trávu - údržba zahrady

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze zimní pneumatiky - pro osobní auta
Recenze Asko nábytek - prodejce nábytku
Recenze Asus Transformer Prime - tablet
Recenze HTC Wildfire S - oblíbený Android
Recenze Samsung C3750 - vysouvací klasik

 
   

DOPORUČUJEME

 

Reklama na webu NEJ-RECENZE.cz

 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (mobilní domy) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Hledáte vhodný dárek k narozeninám, ke svátku, k výročí, na Vánoce či jiné příležitosti pro členy rodiny nebo blízké přátele? Velmi jednoduše prozkoumejte doporučené tipy a nápady na nejlepší dárky a splňte všechna přání svých nejbližších. Prohlédněte si oblíbené tipy na dárky pro ženy, zajímavé tipy na dárky pro muže a osvědčené tipy na dárky pro děti, kterými uděláte radost svým nejbližším.

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

Samolepky na zeď - Zajímavý interiérový doplněk v podobě levných samolepek na zeď nabízí e-shop Dekolepky.cz, který se zabývá výrobou a prodejem originálních samolepek. Ozdobte interiér vašeho bytu nebo kanceláře do moderního stylu pomocí dekorace na zeď.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010 - NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK