Recenze iRobot Roomba
robotický vysavač

Recenze na českém internetu | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze iRobot Roomba - robotický vysavač

Když společnost iRobot v roce 2002 vyvinula první robotický vysavač pro domácí použití ještě nikdo netušil, že se tyto vysavače stanou vyhledávanými pomocníky v domácnosti. Na dalších řádcích vám robotické vysavače iRobot Roomba představíme, včetně odkazů na recenze a e-shopy.

Recenze iRobot Roomba - robotický vysavač

V současnosti najdete 5 základních typů Roomba vysavačů pro domácí využití (jsou to modely iRobot Roomba 531, 534 PET, 555, 564 PET, 581). Robotické vysavače iRobot Roomba slouží k úklidu všech typů podlah ve vaší domácnosti bez nutnosti obsluhy. Některé vysavače tak mohou např. ve vaší nepřítomnosti vyčistit pečlivě celý byt a vy se po příchodu domů můžete věnovat jiným činnostem než je zrovna vysávaní podlahy nebo koberců. Robotické vysavače Roomba samy poznají, kdy je úklid hotový a navedou se na dokovací stanici, kde se dobijí jejich baterie. Určitě také oceníte vybrané Roomba vysavače, které jsou určeny k úklidu po vašich domácích mazlíčcích.

Fotografie recenzovaného robotického vysavače iRobot Roomba

 

Recenze iRobot Roomba - robotický vysavač

Recenze iRobot Roomba - robotický vysavač

Recenze iRobot Roomba - robotický vysavač

Recenze iRobot Roomba - robotický vysavač

 

Na fotografiích vidíte recenzovaný robotický vysavač iRobot Roomba (zleva): pohled shora, pohled na základní balení vysavače, dokovací stanici určenou k dobíjení a příslušenství pro Roomba (virtuální zeď).

Základní technické parametry vysavače iRobot Roomba (model 581)

 

• Typy podlah
• Rozměry uklízecí plochy
• Hlučnost
• Baterie
• Spotřeba
• Napájení
• Rozměry a hmotnost
• Dodávané příslušenství
• Podporované příslušenství
• Další funkce vysavače

vhodný pro úklid parket, laminátů, linolea, koberců nebo tvrdých ploch
doporučeno na 4 pokoje nebo více (cca 150 m2)
menší než 60 dB
Ni-Mh 3000 mAh (doba nabíjení max. 3 hodiny)
režim stand by cca 2 W, při nabíjení max. 30 W
zajištěno v dokovací stanici
průměr 33 cm, výška 8 cm, hmotnost cca 3.6 kg
kartáče, side / flexble / bristle brush, filtr, 3 x VWL, čistící nástroje
dálkové ovládání, auto / manual virtual wall
nabíjecí stanice Home Base, časové programování, wireless command center, virtual wall lighthouse, 38 senzorů pro orientaci v prostoru

Shrnutí hodnocení vysavače iRobot Roomba na základě recenzí

Robotický vysavač iRobot Roomba vychází v recenzích jako kvalitní automatický vysavač, který je schopen si poradit s většinou místností a je hlavně schopen se v nich inteligentně pohybovat bez toho, aby se neustále zasekával o překážky. To je totiž jedna z nejdůležitějších vlastností vysavače kromě samotné schopnosti dobře uklízet, aby byl schopen za vás správně a efektivně pracovat bez vašeho zásahu. Vysavače Roomba bývají z tohoto důvodu dobře vybaveny příslušenstvím jako jsou majáky nebo virtuální zdi. Roomba je také vyzdvihován za jeho účinnost při úklidu, sám totiž chytře vyhodnocuje kde již uklidil kam dále pojede nebo kde se musí ještě vrátit.

Vysavače iRobot Roomba jsou velmi dobrými pomocníky v domácnosti pro automatický a pravidelný úklid. Díky inteligentní schopnosti jsou schopny pohybovat se po vašem bytě bez vašeho zásahu a jsou tak vynikajícími pomocníky v údržbě vaší domácnosti.

Odkazy na e-shopy a recenze iRobot Roomba

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (iRobot Roomba) za zajímavou cenu:

iRobot Roomba 581 | alza.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (iRobot Roomba):

iRobot Roomba 780 - plusy / mínusy | plumi.cz
iRobot Roomba 560 - recenze | idnes.cz
iRobot Roomba 581 - recenze | czc.cz
iRobot - uživatelské recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze iRobot Roomba - robotický vysavač

[1] Ivana, Praha napsala...

Sama jsem domu zakoupila iRobota Roomba a z počátku jsem měla strach jak bude díky menšímu výkonu oproti normálnímu vysavači pracovat. Ale obavy mohli jít během několika dní stranou, Roomba pracuje prostě jinak a díky jeho pravidelnému úklidu je o nečistoty postaráno.

[2] Pavel, Cheb napsal...

S ženou jsme vybrali Roomba 564 PET pro jeho schopnost uklízení po našem psím miláčkovi, který si navíc na vysavač velmi brzo zvykl. Příjemným překvapením je vidět kolik psích chlupů nebo prachu vysavač v průběhu dne zachytí a večer jen vysypeme zásobník. Normální vysavač dnes použijeme jen když chceme něco okamžitě uklidit.

[3] Karel, Třebíč napsal...

Pro úsporu času zvažuji do domácnosti zakoupit automatický vysavač, ale stále se nemohu rozhodnout mezi iRobot Roomba nebo iClebo. Máme doma mezi pokoji vyšší prahy (hlavně do kuchyně) a hledám osobní zkušenosti jak si s tím vybraný vysavače poradí, ale nakonec to vypadá, že raději nechám prahy trochu upravit (skosit hrany) a bude po problému.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze iRobot Roomba - robotický vysavač":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

Testy a recenze chytrá domácnost
Testy a recenze robotické vysavače
Testy a recenze chytré LED osvětlení
Testy a recenze chytré zásuvky
Testy a recenze hlasoví asistenti

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií dům a zahrada, které by vás mohli zajímat:

Recenze levné povlečení - ložní prádlo
Recenze automatické kotle - na tuhá paliva
Recenze kávovary a espressa - domácí káva
Recenze plastová okna - okna na míru
Recenze domácí pekárna - pro čerstvý chléb
Recenze garážová vrata - kvalitní vrata

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze Electro World - elektronika
Recenze Okay - levné elektrospotřebiče
Recenze Deus Ex 3 Human Revolution - hra
Recenze Avon Cosmetics - kosmetika Avon

 
   

DOPORUČUJEME

 

Reklama na webu NEJ-RECENZE.cz

 
   

NABÍDKA TOP PRODUKTŮ

 
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (iRobot Roomba) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Hledáte vhodný dárek k narozeninám, ke svátku, k výročí, na Vánoce či jiné příležitosti pro členy rodiny nebo blízké přátele? Velmi jednoduše prozkoumejte doporučené tipy a nápady na nejlepší dárky a splňte všechna přání svých nejbližších. Prohlédněte si oblíbené tipy na dárky pro ženy, zajímavé tipy na dárky pro muže a osvědčené tipy na dárky pro děti, kterými uděláte radost svým nejbližším.

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

Samolepky na zeď - Zajímavý interiérový doplněk v podobě levných samolepek na zeď nabízí e-shop Dekolepky.cz, který se zabývá výrobou a prodejem originálních samolepek. Ozdobte interiér vašeho bytu nebo kanceláře do moderního stylu pomocí dekorace na zeď.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010 - NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK