Recenze plastová okna
a plastové dveře na míru

Recenze na českém internetu | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze plastová okna a plastové dveře na míru

Než se pro svůj rodinný dům, byt nebo novostavbu rozhodnete pořídit moderní plastová okna a dveře přesně na míru a to zejména pro jejich životnost a možnost výrazně snížit náklady na topení, nabízíme vám článek na téma plastová okna se základními informacemi včetně odkazů na recenze a e-shopy.

Recenze plastová okna a plastové dveře na míru

Pokud provádíte rekonstrukci starého domu nebo stavíte dům zcela nový je logické uvažovat o moderních plastových oknech a dveřích na míru. Hlavním důvodem k použití plastových oken a dveří jsou jejich tepelné a izolační vlastnosti, dlouhá životnost a minimální údržba. Plastová okna díky své konstrukci mají vynikající těsnost a právě díky tomu jsou zajištěny nejen minimální tepelné ztráty, ale tyto okna také snižují venkovní hluk. Navíc při použití trojskla místo dvojskla můžete tyto vlastnosti ještě o něco zvýšit. Pro požadavky na úsporu energie je také důležitá správná volba okenních profilů a kování. Plastová okna jsou běžně nabízena v široké škále barev a doplňků.

Fotografie recenzovaných plastových oken a dveří

 

Recenze plastová okna a plastové dveře na míru

Recenze plastová okna a plastové dveře na míru

Recenze plastová okna a plastové dveře na míru

Recenze plastová okna a plastové dveře na míru

 

Na fotografiích najdete ukázky moderních plastových oken a dveří pro váš dům, byt nebo novostavbu (zleva): různé typy a druhy moderních plastových oken v několika barvách včetně imitace dřeva.

Základní seznam prodejců a výrobců kvalitních plastových oken

 

• Plastová okna Vekra

• Plastová okna Macek

• Plastová okna Otherm

• Plastová okna RI Okna

• Plastová okna Velux

• Plastová okna Rehau

• Plastová okna Salamander

Firma Vekra je jedním z největších výrobců oken a dveří na českém trhu s plastovými okny. Okna značky Vekra jsou nabízena i na splátky.
Okna Macek se prodejem a montáží plastových oken zabývá více než 15 let. Okna a dveře Macek jsou vyráběny z německých PVC profilů.
Česká firma Otherm vyrábí, montuje a prodává kvalitní plastová okna a dveře. Společnost Otherm působí na českém trhu již od roku 1993.
Česká společnost RI Okna se zabývá výrobou plastových oken. Firma RI Okna vyrábí a montuje plastová okna především z profilu Salamander.
Značka Velux se soustředí především na podkrovní střešní okna. Společnost Velux nabízí svá střešní okna z polyuretanu nebo dřeva.
Německá společnost Rehau vyrábí okenní systémy z PVC. Okna z profilu Rehau nabízí výborné tepelné a izolační vlastnosti se zvukovou izolací.
Společnost Salamander vyvíjí systémy profilů pro plastová okna a dveře. Německý výrobce Salamander je uznáván díky kvalitě svých výrobků.

Shrnutí informací o plastových oknech a dveřích na základě recenzí

Moderní plastová okna jsou vhodná do naprosté většiny budov. Oblíbenost plastových oken je dána především nižší cenou oproti dřevěným oknům a dále již zmíněným tepelně izolačním vlastnostem nebo jejich zvukové izolaci. Mezi další pozitivní vlastnosti patří téměř bezúdržbový provoz, stálost barev nebo vysoká těsnost odolná proti větru a dešti nebo prašnosti. S vysokou těsností plastových oken souvisí i nutnost regulovaného větrání, která se může provádět např za pomoci mikroventilace (otočením kliky do vybrané polohy). Bez této mikroventilace by nebyla místnost odvětrávaná a mohlo by docházet např. k rosení skel. K nežádoucímu rosení skel je možné předejít i použitím vícekomorových systémů plastových oken a za použití dvojskel nebo trojskel. Neméně důležitou otázkou je bezpečnost plastových oken, kterou je možné zajistit dobrou výztuží, kvalitním kováním a dalšími ochrannými body tak, aby nemohlo dojít ke vloupání pouhým vypáčením rámu plastového okna. Samotnou bezpečnost okenních tabulí je možné zabezpečit pomocí bezpečnostních skel a fólií.

S vaší poptávkou po plastových oknech se nebojte oslovit o kalkulaci více odborných firem a mezi nimi pečlivě vyberte tu nejlepší nabídku. Nezapomeňte sledovat i jiné parametry než je bezpodmínečně nejnižší cena. Montáž oken svěřte nejlépe firmě, která vám plastová okna dodala. Můžete tak očekávat odbornou montáž vlastních výrobků, záruční nebo pozáruční servis a případně i prodlouženou záruku.

Odkazy na e-shopy a recenze kvalitních plastových oken

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (plastová okna) za zajímavou cenu:

• připravujeme...

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (plastová okna):

Diskuse, rady a zkušenosti uživatelů | tzb-info.cz
Články zaměřené na okna a dveře | obydleni.cz
Program Zelená úsporám | zelenausporam.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze plastová okna a plastové dveře na míru

[1] Jakub, Brno napsal...

Když jsem v minulosti pořizoval plastová okna a dveře do rodinného domku, získal jsem dotaci od Státního fondu životního prostředí v programu "Zelená úsporám". Dnes bohužel díky stavu veřejných financí se zřejmě tento program již znovu neotevře a nové žádosti se nepřijímají.

[2] Pavel, Praha napsal...

Na našem trhu působí společnost Window Holding, která vznikla spojením několika firem a představuje největšího výrobce oken na našem trhu. Jedná se o firmu Vekra, která nabízí kompletní portfolio kvalitních oken a dveří. Značku Otherm, která se soustředí na plastová okna a dveře včetně dřevěných nebo hliníkových. A poslední firmou ve sdružení Window Holding je Top Wood Windows (TWW) jako výrobce klasických dřevěných nebo dřevohliníkových oken a dveří.

[3] Oskar, Liberec napsal...

Při rekonstrukci bytu jsme oslovili několik firem zabývajících se plastovými okny. Z nabídek, které nás zaujali jsme váhali nad okny od firmy Vekra, Sulko a poměrně cenově zajímavou nabídkou od firmy Veka, ale nakonec jsem vybrali plastová okna od firmy Macek a jsme spokojeni. Důvodem k tomuto výběru byli nakonec výborné reference a zkušenosti našich známých.

[4] David, Litoměřice napsal...

Upozorňuji na firmu Euro Jordán, která na našem trhu nabízela plastová a hliníková okna včetně dveří, že je od 3. května 2011 v insolvenci. Všichni, kteří firmě Euro Jordán zaplatili zálohu, by se měli připojit k insolvenčnímu řízení. Je to pravděpodobně jediná cesta jak získat své peníze zpět. Euro Jordán kromě plastových oken nabízel žaluzie, garážová vrata, zimní zahrady a terasy.

Kliknutím zobrazíte další příspěvky v diskusi.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze plastová okna a plastové dveře na míru":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií dům a zahrada, které by vás mohli zajímat:

Recenze kávovary a espressa - domácí káva
Recenze automatické kotle - na tuhá paliva
Recenze iRobot Roomba - robotický vysavač
Recenze levné povlečení - ložní prádlo
Recenze garážová vrata - kvalitní vrata
Recenze sekačky na trávu - údržba zahrady

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze Okay - levné elektrospotřebiče
Recenze Apple iPad 2 - druhá generace
Recenze Minecraft - survival sandbox hra
Recenze Samsung Galaxy S II - smartphone

 
   

DOPORUČUJEME

Reklama na webu NEJ-RECENZE.cz

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (plastová okna) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

Samolepky na zeď - Zajímavý interiérový doplněk v podobě levných samolepek na zeď nabízí e-shop Dekolepky.cz, který se zabývá výrobou a prodejem originálních samolepek. Ozdobte interiér vašeho bytu nebo kanceláře do moderního stylu pomocí dekorace na zeď.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010-2021 NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK